Byliśmi pierwsi.

Historia naszej firmy sięga roku 1990. Na bazie sprywatyzowanego sklepu Spółdzielni Samopomoc Chłopska "Fala" w Warszawie na ulicy Wileńskiej 23 powstało Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Przemysłowymi Prof-Met-Kol - dziś funkcjonujące pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Przemysłowymi Prof-Met-Kol-Detal Agnieszka Bieszczad. W dniu 26 maja 1992 roku powstała druga placówka mieszcząca się w Warszawie na ulicy Miedzianej 1B.

Celem, który przyświecał założycielowi było zaopatrywanie rynku warszawskiego w produkty i półprodukty z aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu, ołowiu i cynku. Aby osiągnąć ten cel, staraliśmy się budować trwałe relacje z naszymi kontrahentami poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. Dziś Prof-Met-Kol-Detal może się poszczycić bazą kilkudziesięciu tysięcy podmiotów gospodarczych i osób indywidualnych, które obsługiwał i obsługuje.

Jako pierwsi sprzedawaliśmy w Warszawie wyroby z metali nieżelaznych. Mając tak bogate doświadczenie staramy się być dziś najlepsi.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pmkdetal.pl/firma#sigProGalleria380f398417

Roman Bieszczad (1959-1994) założyciel Prof-Met-Kol